Ekskursijas

Ekskursijas gida pavadībā ir interesants  un izglītojošs brīvā laika pavadīšanas veids. Ogres Vēstures un mākslas muzejā piedāvājam muzeja speciālistu vadītas ekskursijas gan pastāvīgajā ekspozīcijā un izstādēs,  gan interesēm pielāgojamos maršrutos pa Ogres pilsētas centru.

Pirmsākumi savulaik populārajam Ogres kūrortam meklējami 1861. gadā, kad atklāta Rīgas – Dinaburgas dzelzceļa līnija.  1930. gados, atgūstoties no Pirmā pasaules kara postījumiem,  kūrorts piedzīvo savu uzplaukumu. Te top daudzu pazīstamu arhitektu (Vladimira Šervinska,  Dāvida Zariņa,  Teodora Hermanovska u.c.) projektētās ēkas, norisinās rosīga kultūras dzīve.  Pilsēta un tās apkārtne vilina kūrorta atpūtniekus ar savām gleznainajām ainavām un veselībai labvēlīgo vidi.

Kopīgā pastaigā, klausoties pilsētas vēstures stāstos,  iepazīsim pilsētu no jauna!

Pieteikšanās

Pieteikties ekskursijām varat zvanot pa tālruni 6505923, 65024345 vai ierodoties klātienē Ogres Vēstures un mākslas muzejā Ogrē Brīvības ielā 36.

Ieejas maksa

Ieeja muzejā bez maksas.

Ekskursija muzejā gida pavadībā (latviešu valodā) –  4.00 €.
Ekskursija muzejā gida pavadībā (angļu vai krievu valodā) – 6.00 €.
Ekskursija pa pilsētu –  12.00 €.

Ekskursijas pa pilsētu svešvalodā (angļu vai krievu valodā) –  14.00 €.


 


Informējam, ka muzejā tiek fotografēts un iegūtie materiāli tiek izmantoti izstāžu, pasākumu un iestādes publicitātes nolūkos.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 

 .