Aktuālā izstāde

Ināras Liepas personālizstāde „Putnu dārza noslēpumi”


„Mākslas misija ir paplašināt fantāziju, domāšanu un iedarbināt dvēseles teritoriju.”

Šie izcilās Latvijas mākslinieces Džemmas Skulmes viedie vārdi ir kā avots, kas veldzē prātu un iedvesmo radošam darbam.

Lai piedzīvotu brīnumu, ir jāļaujas sapņiem. Lai radītu mākslas darbu, ir jāļaujas dvēseles lidojumam. Jo plašāks ir spārnu atvēziens, jo lielāka iespēja sasniegt mērķi.

Sapnī cilvēks ir brīvs. Dažkārt tas dod iespēju izsapņot lietas, kuras atraisa fantāziju, un rodas neizsakāma vēlēšanās sapni pārvērst par realitāti.

 

Mākslinieces, dizaineres Ināras Liepas izstāde „Putnu dārza noslēpumi” aicina ikvienu izstādes apmeklētāju paceļot laikā un telpā, iepazīt seno laiku mākslu speciāli sagatavotajās projekcijās, atklāt noslēpumus no ceļojošā Leļļu mākslas muzeja krājumiem, īpaši mākslinieces izveidotajās smilšu kastēs, kā arī rast atpūtas brīdi, klausoties putnu dziesmās.

Neliela ekspozīcijas daļa ir veltīta Japānas mākslai, kas ir tik filigrāna un smalka.

Romantiskā noskaņā radītie mākslinieces autordarbi – skulptūrlelles, mazās tēlniecības formas, kas veidoti, pielietojot dažādas autortehnikas, atklāj mākslas pasaules daudzveidību, piedāvājot iespēju gūt iedvesmu radošam darbam un attīstīt iztēli.

 Izstādes līdzautors – Uldis Liepa.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Nodibinājumu ”Leļļu mākslas muzejs”.

                                                                                           "No bankas līdz muzejam"

Nelielā ekspozīcija iepazīstina ar ēkas Brīvības ielā 36 tapšanu un pārtapšanu aptuveni 50 gadu laika periodā. 

Būvēta kā PSRS Valsts bankas ēka, tā pēdējā gada laikā kļuvusi par mājvietu Ogres Vēstures un mākslas muzejam.Informējam, ka muzejā tiek fotografēts un iegūtie materiāli tiek izmantoti izstāžu, pasākumu un iestādes publicitātes nolūkos.

Veidots ar Mozello – labo mājaslapu ģeneratoru.

 

 .